Aptarnavimas / Volkswagen servisas

Mūsų siekis – būti labiausiai kvalifikuotu automobilių servisu visoje Lietuvoje!

Štai kodėl mūsų Volkswagen automobilių servisuose naudojama šiuolaikiška ir specializuota Volkswagen įranga, o autoserviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Volkswagen koncerno rengiamuose apmokymuose.

Mūsų „Moller Auto Savanoriai“ Volkswagen autoservise Vilniuje Jūs galite atlikti tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą bei visą įprastinį automobilio techninį aptarnavimą.

Taupykite savo laiką! Užsiregistruokite į mūsų servisą Vilniuje iš anksto telefonu +370 5 230 46 77 arba internetu, paspaudę čia

<p><strong>Mūsų siekis</strong> – būti labiausiai kvalifikuotu automobilių servisu visoje Lietuvoje!</p>

Mobilumo garantija

Jūsų automobilis ne senesnis nei 10 metų ir neturi mobilumo garantijos? Atvažiuokite į „Moller Auto Savanoriai" atstovybę ir suteiksime ją nemokamai. 

Baigėsi degalai, nuleido padangą ar išsikrovė automobilio akumuliatorius? Nesijaudinkite, nepaliksime Jūsų stovėti kelkraštyje. Pasinaudokite Volkswagen mobilumo garantija. 

Daugiau apie mobilumo garantiją skaitykite paspaudę čia.

<p>Mobilumo <strong>garantija</strong></p>

Pagalba kelyje

Jūsų automobilis sugedo kelyje ir Jums reikalinga techninė pagalba Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste? O gal tiesiog ryte neužsiveda automobilis ir nežinote ką daryti, o šalia nėra kaimyno, kuris padėtų?

Jeigu į bet kurį iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tai Volkswagen serviso techninė pagalba kelyje Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose visada Jūsų paslaugoms.

Skambinkite mums bet kuriuo paros metu tel. +370 5 234 77 22

<p>Pagalba <strong>kelyje</strong></p>

Pakaitiniai automobiliai

Nepraraskite mobilumo! Palikę savo transporto priemonę meistrams „Moller Auto Savanoriai“ servise galite sėsti į pakaitinį serviso automobilį. Automobilių sąrašą ir paslaugų įkainius rasite paspaudę čia

<p>Pakaitiniai <strong>automobiliai</strong></p>

Automobilių plovykla

Kiekvienas nori kasdien važinėti švariu ir blizgančiu automobiliu. Tačiau ne kiekvienas žino, kur automobilį nuplauti ir išvalyti galima geriausiai ir už nedidelę kainą.

Nesirūpinkite - patikėkite šį darbą mums! Mes teikiame plataus spektro profesionalias automobilių plovimo ir valymo paslaugas.

Daugiau apie automobilių plovyklos paslaugas rasite paspaudę čia

<p>Automobilių <strong>plovykla</strong></p>

Utilizacija

Jau nuo 1994 metų Volkswagen laikosi visiems koncerno gamintojams privalomos aplinkos apsaugos reikalavimų.  Vadovaudamiesi jais, automobilių konstruktoriai kuria perdirbimui taikomus reikalavimus atitinkančias transporto priemones ir jų dalis. Taip siekiama iš esmės pagerinti Volkswagen produktų savybes pakartotiniam panaudojimui. 

<p><strong>Utilizacija</strong></p>

Kontaktai

Tel.: +370 5 230 46 77

Vaduvos g. 3, LT-02304, Vilnius

Darbo laikas:

Pirm.-Penkt. 7:30 - 20:00
Šeštadienis: 9:00 - 14:00