Aptarnavimas / Aksesuarai

Originalūs Volkswagen automobilio aksesuarai

„Moller Auto Savanoriai“ aksesuarų skyriuje rasite itin gausų Volkswagen automobilių aksesuarų pasirinkimą. Čia rasite viską automobiliui - nuo chromuotos apdailos juostelės iki stogo skersinių ar stogo bagažinės. Apsilankykite mūsų aksesuarų ir atsarginių dalių tinklapyje.

<p>Originalūs Volkswagen <strong>automobilio aksesuarai</strong></p>

Geriausi padangų pasiūlymai

Aksesuarų ekspertai padės išsirinkti Jūsų Volkswagen tinkamiausias padangas. Žieminės ar vasarinės, minkšto ar kieto mišinio, R16 ar R20 pločio - padangų asortimentas labai platus. Aktualiausius 2017/2018 žiemos sezono padangų pasiūlymus rasite paspaudę čia

<p>Geriausi padangų <strong>pasiūlymai</strong></p>

Volkswagen kilimėliai

Mes prekiaujame originaliais Volkswagen guminiais ir tekstiliniais kilimėliais. Internetinėje arba Facebook paskyros parduotuvėje rasite platų lengvųjų ir komercinių automobilių kilimėlių pasirinkimą. Prekiaujame ir jau nebegaminamų Volkswagen modelių kilimėliais, o taip pat guminiais bagažinių kilimais. 

<p>Volkswagen <strong>kilimėliai</strong></p>

Purvasaugiai

Tausojant savo automobilį ir taupant pinigus, patartina naudoti bent jau priekinių ratų purvasaugius – jie gerokai sumažina abrazyvinį poveikį automobilio slenksčiams. Purvasaugiai, sumontuoti prie galinių ratų, mažina galinio lango užterštumą.

Purvasaugiai ypač aktualūs žiemą, pavyzdžiui, įveikus keletą kilometrų šlapia sniego mase padengtu keliu po mašinos slenksčiais matyti didžiulės purvo ir ledo “barzdos”. Šiek tiek pastovėjus jos taip prišąla prie kėbulo, kad nepažeidžiant dažų dangos nugramdyti jas galima tik šiltoje patalpoje. Tuo tarpu primontavus guminius purvasaugius visą šį balastą galima nesunkiai nuvalyti.

Purvasaugiai yra ne tik viena efektyviausių kėbulo apsaugų, bet tam tikra prasme gali svariai prisidėti prie eismo saugumo – išsaugoti švarius automobilių stiklus, pagerinti matomumą ir užbėgti už akių su tuo susijusiems incidentams.

Originalūs Volkswagen purvasaugiai yra pritaikyti konkrečiam modeliui, atsižvelgiant į jo diktuojamas technines važiavimo sąlygas, todėl saugiausia ir patikimiausia montuoti tas atsargines dalis, kurios yra skirtos ir pritaikytos Jūsų automobiliui.

Purvasaugių asortimentą rasite čia.

<p><strong>Purvasaugiai</strong></p>

Volkswagen Lifestyle

Volkswagen Lifestyle - drabužių linija. Čia rasite gausų marškinėlių, kelnių, striukių, batų ir kitų drabužių asortimentą. Jį galite peržiūrėti paspaudę čia

<p>Volkswagen <strong>Lifestyle</strong></p>

Vaikiškų aksesuarų kolekcija

Originalius vaikiškus Volkswagen marškinėlius, kepuraites, žaidimus, modeliukus, konstruktorius, automobilines kėdutes ir kitus aksesuarus galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.e-mollerauto.lt

<p>Vaikiškų <strong>aksesuarų kolekcija</strong></p>

Kontaktai

Automobilių pardavimas: +370 5 230 46 80
Servisas: +370 5 230 46 77
El. paštas: savanoriai@moller.lt

Vaduvos g. 3, LT-02304, Vilnius